fbpx

SCHODY PÓŁKOWE

Temat schodów półkowych pojawia się coraz częściej w aranżacji wnętrz. Swoją oryginalnością zachwycają i nadają niepowtarzalny charakter całemu wnętrzu, szczególnie gdy są elementem salonu. Niewątpliwie jest to jeden z większych elementów dekoracyjnych, jaki można zastosować w domu lub mieszkaniu. Fakt, że schody są designerskie nie musi się wiązać się z trudnością w utrzymaniu czystości czy z zaburzeniem ich funkcjonalności. Dodatkowym atutem schodów półkowych jest lekkość jaką wprowadzają do wnętrza.

Niestety wielu z nas nie wie jak „ugryźć” ten temat. Bardzo znana jest nam sytuacja, kiedy deweloper odmawia pomocy w tym temacie, ponieważ wiąże się to z odpowiednim przygotowaniem ściany. Mamy jednak na to bardzo proste rozwiązanie. Współpracująca z nami firma stworzyła swój patent! Jeżeli marzysz o oryginalnych schodach, które będą wzbudzały zachwyt i cieszyły Twoje oko, odezwij się do nas. Pomożemy! A tym czasem zapraszamy do obejrzenia naszej ostatniej realizacji.

Niecodziennie spotykamy schody bez poręczy, jednak w tym wypadku wygląda to interesująco. Oczywiście możliwe jest zastosowanie poręczy tradycyjnej, szklanej oraz efektownych linek stalowych, które dają efekt podwieszenia. Schody półkowe dają wiele ciekawych możliwości. Ponadto obudowane litym drewnem jesionowym robią niebywałe wrażenie.

 

Interesuje Cię ten produkt?

Kliknij przycisk poniżej by zapytać o szczegóły lub złożyć zamówienie


error: Zawartość chroniona.