fbpx

ŚNIADANIE Z ARCHITEKTEM WNĘTRZ

200, 00 zł / 1h

 

• Urządzasz lub remontujesz mieszkanie?

• Chciałbyś by było funkcjonalne a przy tym zachwycało wyglądem?

• Mimo wielu godzin spędzonych w sklepach i na stronach internetowych nie masz wizji całości. Nie wiesz jak rozmieścić elementy, jak je dobrać?

Dobrze trafiłeś! Pomożemy Ci 🙂

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy a umówimy się na dogodny dla Ciebie termin!

+48 608 216 230
pracownia@ostatnielement.pl

________________________________________________________________________________________

Przy dobrej kawie omówimy Twój problem i znajdziemy rozwiązanie. W trakcie spotkania dostarczymy Ci wielu indywidualnie dopasowanych wskazówek, które pomogą Ci zaplanować wnętrze. W ramach konsultacji omówimy Twój problem i potrzeby. Następnie podpowiemy Ci co możesz zmienić i jak stworzyć wnętrze, które będzie spełniało Twoje oczekiwania. Zyskasz dobrze urządzone, funkcjonalne wnętrze. A co najważniejsze ominie Cię wielogodzinne szukanie materiałów wykończeniowych i zastanawianie się czy zielone pasuje do niebieskiego. Otrzymasz wiele porad oraz pomysłów bez ponoszenia kosztów projektowania.

Oczywiście nie skupimy się tylko i wyłącznie na Twoich sugestiach i przemyśleniach. Z przyjemnością wetkniemy swoje 5 groszy 🙂

CO MUSISZ ZROBIĆ?

Przed konsultacją wysyłasz do nas maila z opisem problemu. który chcesz poruszyć podczas rozmowy. Koniecznie napisz jaki jest cel zmian.