fbpx

Meble, którymi możesz się bawić. Autorski zestaw wypoczynkowy.

Wiele razy szukałeś oryginalnych mebli do swojego wnętrza? Z jednej strony chciałbyś coś zrobić sam, a drugiej – kompletnie nie masz pomysłu? Po jakimś czasie dochodzisz do wniosku, że podoba Ci się coś zupełnie innego? A co gdyby meble mogły się zmieniać w zależności od naszego nastroju? I to w zaledwie kilka minut?!

Urządzając nowe mieszkanie czy dom, często jesteśmy zmuszeni do rezygnacji z ulubionego stolika czy fotela, ponieważ nie pasuje do wystroju. Co prawda zawsze możemy go przemalować na inny kolor, niestety sprawa nie wygląda już tak optymistycznie, kiedy w grę wchodzi fotel. Nie dość, że musisz kupić materiał to jeszcze poszukać tapicera, który wykona to tak jak Ty to sobie wymyśliłeś. Oczywiście nie wszystko da się zrobić szybko i przyjemnie, ale zawsze można znaleźć kompromis. Fachowcy mają to do siebie – z resztą jak każdy z nas – że idą po najmniejszej linii oporu. Bardzo często kończy się to narzucaniem swojego zdania. Zanim się zorientujesz, przystajesz na jego propozycję. Po jakimś czasie odbierasz zamówienie a na Twojej twarzy maluje się niezadowolenie. Gdybyś potrafił to zrobić, zrobił byś to sam!

Co zrobić by móc odświeżyć mebel w domowym zaciszu, bez wysiłku?

Kiedy kupujesz meble zwróć uwagę na ich możliwości oraz swoje. Kupuj meble drewniane – tak, wiem są droższe. Jednak będą Ci służyły o wiele dłużej, a przy tym dadzą więcej możliwości. Możesz je pomalować na dowolny kolor, a kiedy Ci się znudzi wrócić do naturalnej tekstury. Staraj się unikać mebli tapicerowanych lub stosuj pokrowce. Plusem jest to, że możesz je bardzo często zmieniać i łatwo się je czyści. Jeżeli jesteś ich przeciwnikiem mam dla Ciebie świetne rozwiązanie! Fotel, który ma miękkie siedzisko. Możesz zmieniać je w nieskończoność, a co najważniejsze – sam!

Poznaj Pleciucha!

Szkielet został wykonany z litego drewna jesionowego. Prosta i lekka forma opleciona została elastycznym sznurem, który zapewnia komfortowy wypoczynek oraz dopasowanie do kształtu ciała. W powodzeniem możesz na nim pracować czy czytać książkę, a kiedy już skończysz zawiesić ją na sznurach i zaznaczyć gdzie skończyłeś powieść. Zastosowanie supłów na oparciu gwarantuje jego szybką wymianę. Żłobienia zapobiegają przesuwaniu się sznura i usprawniają metamorfozę. Świetnie sprawdzi się w roli letniego wypoczynku, ale także w zaciszu domowym. Co Ty na to by mieć mebel, który dzisiaj jest niebieski a jutro…?

Jeżeli zachęcił Cię mój artykuł możesz zamówić lub zapytać o pleciucha tutaj PLECIUCH

Podziel się swoją opinią

error: Zawartość chroniona.